top of page

Szkoła latania

Wydawnictwo Videograf

Data premiery: 2015-07-14

Opis książki

Zabawna i pouczająca opowieść o 18- letniej dziewczynie, prześladowanej w szkole z powodu nadmiernej tuszy. Autorka pokazuje, jak zmienia się jej życie, kiedy postanawia, że nie będzie dłużej ofiarą. Początki są jednak bardzo trudne – wizyty u kolejnych lekarzy są frustrujące i nic nie dają. Dopiero spotkanie z ekscentryczną terapeutką Penelopą, która opracowuje dla Kaśki Nowy Styl Życia, zaczyna przynosić zdumiewające efekty. Mimo trudnych relacji z ojcem dziewczyna stopniowo odzyskuje wiarę w siebie. Znikające kilogramy i pojawienie się w jej życiu pierwszego chłopaka wzmacnia ją psychicznie na tyle, że potrafi stawić czoła swoim prześladowcom.

szkola-latania.jpg
Literacki Świat Cyrysi

7 sierpnia 2015

 

Świetnie napisana, optymistyczna i porywająca opowieść o młodej dziewczynie walczącej ze słabościami swojego ciała. To również piękna historia o kiełkującej miłości, przyjaźni, zaufaniu, a także o podejmowaniu trudnych wyborów i konsekwencjach jakie za sobą niosą. Nie sposób się od niej oderwać. Uskrzydla, daje energię i nakręca do działania. Udowadnia, że jeśli się czegoś bardzo chce - to nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam każdemu!

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

Wyznania Książkoholiczki

28 lipca 2015

 

Szkoła latania to przede wszystkim niesamowicie pozytywna powieść, która sprawia, że czytelnik pragnie coś zmienić w swoim życiu. Właśnie takie książki popychają do działania, do zrobienia czegoś z rzeczami, które nas przytłaczają bądź dołują. Szkoła latania dosłownie uskrzydla i napawa nas ogromną ilością energii do aktywnego przeżywania swojego życia. Jestem naprawdę ogromnie szczęśliwa, że mogłam ją przeczytać i nie mogę się doczekać kolejnych tomów! Gorąco Wam polecam.

Abigail Jailette, Wyznania książkoholiczki

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

Moje spojrzenie na kulturę

15 sierpnia 2015

 

Serdecznie polecam Wam Szkołę latania. Opowieść poruszającą wiele problemów i niosąca przesłanie. Myślę, że każdy z Was może inaczej odebrać historię Kasi i znaleźć w niej coś innego. Dla mnie głównym przesłaniem tej książki jest to, żeby dobrze czuć się z samym sobą, a jeżeli tak nie jest to nie powinniśmy się bać tego zmienić. Na koniec taka mała dygresja ode mnie. Kochani żyjcie zgodnie z samym sobą i nie patrzycie na to, co mówią i myślą o Was inni. Wiem, że to trudne i nie zawsze się to udaje, ale czasem naprawdę warto spróbować i nie przejmować się cudzymi opiniami. Żyjcie zgodnie z samym sobą.

Sylwia Tylkowska , moje-spojrzenie-na-kulture.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

ZAKOCHANI W SŁOWACH

16 sierpnia 2015

 

 

"Szkoła latania" to bardzo udany debiut, który gwarantuje naprawdę dobre książki Sylwia Trojanowskiej w przyszłości. To lekka, przyjemna i błyskotliwa powieść, pozwalając "odlecieć" podczas lektury. Polecam ją zarówno szczupłym, jak i puszystym. Gwarantuje, że każdy spędzi przy niej mile czas i odkryje, że dla chcącego nic trudnego, że motywacja i konsekwencja w działaniu mogą czynić cuda oraz że pozytywne nastawienie jest motorem napędzającym nasz sukces.

 

Martyna Kubacka, zakochaniwslowach.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

POROZMAWIAJMY O KSIĄŻKACH

24 sierpnia 2015

 

 

Powieść Sylwii Trojanowskiej to historia, którą powinien poznać KAŻDY! A wiecie dlaczego? Bo każdy, absolutnie każdy odnajdzie tam siebie. Nie ważne czy jesteś chłopakiem, czy dziewczyną. Zapewniam cię, że odnajdziesz tam siebie.

 

Klaudia Pankowska, porozmawiajmy-o-ksiazkach.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

bottom of page