top of page

Szept wiatru

Wydawnictwo Videograf

Data premiery: 2017-01-17

Opis książki

Co byś zrobiła, gdyby przyszło ci walczyć o szczęście i miłość? Do czego byś się posunęła, aby zatrzymać to, co dla ciebie najcenniejsze? Główna bohaterka "Szeptu wiatru" szuka swego szczęścia, podejmując nierzadko trudne i kontrowersyjne decyzje. Goni za prawdą, zderza marzenia z rzeczywistością, odważnie poszukuje rozwiązań, by sięgnąć marzeń oraz by zatrzymać miłość, która całkowicie zawładnęła jej życiem. Szept wiatru to ostatnia, po "Szkole latania" i "Blisko chmur", pełna emocji odsłona historii Katarzyny Laski, młodej kobiety, która na oczach czytelników przeobraziła się z zakompleksionej i zamkniętej w sobie w rozumiejącą siebie i z podniesioną głową patrzącą w przyszłość. To również historia skomplikowanej, przepełnionej emocjami miłości, dla której można poświęcić wiele, a nawet… wszystko.

Szept wiatru.jpg
Literacki Świat Cyrysi

15 stycznia 2017

 

''Szept wiatru'' to trzecia, po "Szkole latania" i "Blisko chmur", odsłona perypetii Katarzyny Laski. Dwa poprzednie tomy tej serii mocno zapisały się w mojej pamięci. Dlatego z ogromną niecierpliwością i ciekawością zagłębiłam się w nowe przygody Kasi, Maksa i Zośki. I po raz kolejny uświadczyłam wielkich emocji, niezapomnianych wrażeń i szokujących niespodzianek. Zdecydowanie warto było czekać na tę ostatnią część.

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

Kobiece Recenzje

18 stycznia 2017

Sylwia Trojanowska pisze niesamowicie lekko i już od pierwszej przeczytanej strony wciąga czytelnika w głąb fabuły. Ja po prostu przepadłam, odpłynęłam i prze kilka godzin byłam niedostępna dla otaczającej mnie rzeczywistości. Uwielbiam zatracać się w czytanych książkach, a „Szept wiatru” jest właśnie taką powieścią, która swoimi mackami przenosi czytelnika na karty powieści.

Sylwia Stawska, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu

bottom of page