top of page

Blisko chmur

Wydawnictwo Videograf

Data premiery: 2016-03-14

Opis książki

Kontynuacja bestsellerowej Szkoły latania, niesamowitej powieści o miłości, przyjaźni i podejmowaniu wyzwań. Po rozstaniu z Maksem Kaśka próbuje poukładać wszystko od nowa, choć zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Uczucie, które sprawiło, że rozkwitła, stała się pewniejsza siebie i po prostu szczęśliwsza, nabrało innych barw. Przyjaciółka, rodzina i grupa wsparcia pomagają jej przejść przez najtrudniejsze momenty, a Kaśka dzięki nim zaczyna budować nową przyszłość i pokonuje trudności, które pojawiają się na jej drodze. Czy uda jej się kontynuować odchudzanie i utrzymać nowy, lżejszy styl życia?

Blisko Chmur.jpg
LITERACKI ŚWIAT CYRYSI

19 marzec 2016

 

"Bliusko chmur" to ptrzejmująca historia dwojga młodych ludzi uwikłanych w skomplikowany świat dorosłości. Autorka wspaniale przelewa na papier swoje myśli uczucia. Potrafi skupiać się na szczegółach, wydobywając z nich ukryte piękno. Po tysiąckroć polecam! Gwarantuję, że ta powieść skradnie Twoje serce!

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

IMPERIUM KSIĄŻKOMANIACZKI

26 marzec 2016

 

Kolejna książka o Kaśce Lasce. Kolejna książka, którą kocham. ...Wielkim plusem książki są bohaterowie. Nie są oni papierowi i kibicujemy im, współczujemy im albo mamy ochotę ich kopnąć w tyłek, żeby się opamiętali! Kaśka nie jest irytującą bohaterką, co bardzo mi się podoba. W większości książek, niestety bohaterki są niesamowicie wkurzające i egoistyczne. Za to tutaj mamy dziewczynę z krwi i kości, nie użala się zbytnio nad sobą. Jasne, ma problemy i bije się z myślami, ale wydaje się być silną i dosyć zdecydowaną osobą... .

Aleksandra Sowa, Imperiumksiazkomaniaczki.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

KSIĄŻKI W ETERZE

22 marca 2016

 

Smak niemożliwego ...Dylematy, rozterki, brak prostych rozwiązań, skomplikowane relacje, pogmatwane uczucie, brak spełnienia, oczekiwanie, ból tęsknoty – to miszmasz, na który możecie liczyć w tej powieści. Zakończenie pozostawia sporo znaków zapytania, wiec chrapka na ciąg dalszy rośnie. Bardzo polecam!

Aneta Kwaśniewska, Ksiazkiweterze.pl

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

BLASK KSIĄŻEK

2 kwietnia 2016

 

Spodziewałam się czegoś dobrego, ale to, co otrzymałam w tej książce przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pani Sylwia wykonała kawał dobrej roboty. "Blisko chmur" jest fenomenalne! Napisała książkę, od której bardzo ciężko jest się oderwać i bardzo szybko chce się do niej wrócić. Czytałam ją gdzie tylko było możliwe - w domu, w samochodzie, w pracy i na uczelni. Czytałam, czytałam i nie mogłam przestać. ... Książka jest cudowna, wspaniała, rewelacyjna, niesamowita, doskonała w każdym calu, fantastyczna, zachwycająca, oszałamiająca, przepiękna...(Gośka, STOP!!!) Nie mogłam się powstrzymać, ale dokładnie taka ona jest!

Małgorzata Chlipała, Blaskksiazek.pl

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

RECENZJE Z PAZUREM

20 marca 2016

 

"Blisko chmur" to powieść, której każda strona przesycona jest różnorodnymi emocjami, na które czytelnik nie jest w stanie być obojętny. Historia Kaśki złożona jest ze skrajnych emocji, od pełni szczęścia, przez miłość, do największego smutku. Emocje, które targają bohaterami, towarzyszą również nam podczas czytania, ale także długo po skończeniu książki nie jesteśmy w stanie się od nich uwolnić.

 

Diane Rose, Recenzjezpazurem.pl

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

POROZMAWIAJMY O KSIĄŻKACH

20 marzec 2016

 

...Powieść "Blisko chmur" jest pełna emocji, które uderzają w czytelnika z pełną mocą. Czytając, nie sposób się nie popłakać, czy nie roześmiać w głos. Trudno też powstrzymać się od głośnych westchnień zachwytu i prychnięć irytacji, gdy ciotka Matylda znów zaczyna swoje tyrady. Po skończonej lekturze pozostaje głowa pełna myśli i bijące głośno serce, bo z jednej strony pojawia się myśl, że powieść skończyła się tak, jak powinna się skończyć, a z drugiej ból, że znów trzeba czekać na to, co będzie dalej. Po raz kolejny można odnaleźć tam kogoś dla siebie, zastanowić się nad kilkoma sprawami, zmotywować się do zmian w swoim życiu. Sylwia Trojanowska z niebywałą łatwością trafia do czytelnika, zdobywa jego serce wymyśloną przez siebie historią i napełnia głowę licznymi, ważnymi myślami. Ta historia potrafi nafaszerować emocjami, a jednocześnie rozbawić do łez i zafundować cudowne odprężenie. Kaśka stanie się częścią Was, jej losy pochłoną, zaangażują ciało, umysł i serce, poruszą uśpione struny drzemiących głęboko emocji. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę patronować powieści tak niesamowitej, tak ważnej i tak dopracowanej. Warto poświęcić wieczór lub dwa, by przeżyć coś tak realnego, nie zawsze łatwego, ale jednocześnie uczącego jak latać i znaleźć się blisko chmur. 

 

Klaudia Pankowska, porozmawiajmy-o-ksiazkach.blogspot.com

 

Całą recenzję możecie przeczytać na blogu autorki

bottom of page